Profil firmy

Stavební firma PENSTAV společnost s ručením omezeným byla založena dne 14. 3. 1991.

Penstav pro Vás pracuje již 27 let.

Firma Penstav byla založena 14. 3. 1991. Začala s výstavbou rodinných domů a dalších staveb. V roce 1995 již uskutečnila první developerský projekt po sametové revoluci a zahájila výstavbu bytových domů v Plzni-Černicích. V roce 2006 Penstav otevřel nový projekt na stavbu rodinných domů v Losiné u Plzně, kde společně s firmou Triostav postavil k dnešnímu dni přes 100 rodinných domů.Nyní provádíme výstavby rodinných domů,rekontrukce,bytové domy,zateplování objektů a další stavební práce v Plzni a plzeňském regionu. 

Členství :  Svaz podnikatelů ve stavebnictví,Hospodářská komora ČR.

Certifikáty jakosti:                                                                                            

EN ISO 9001:2000  ,

certifikát solventnosti Creditinfo        

 

Zaměření:

Hlavní náplň její činnosti tvoří kompletní stavby bytových domů, rodinných domů, rekonstrukce budov, opravy fasád, půdní nástavby a vestavby.

V současné době zaměstnává firma cca 40 pracovníků a řadu specialistů kteří pro ni pracují. 

Řízení staveb

Vlastní systém řízení staveb je založen na samostatných stavbyvedoucích, z nichž každý s malým nákladním automobilem Pick-up může operativně a hlavně rychle zajišťovat potřeby staveb, které  má na starosti. V současné době však na velké stavby jmenujeme vždy jednoho stavbyvedoucího, který řídí pouze tuto stavbu a je hmotně zainteresován na včasném a bezchybném dokončení stavby. Tímto opatřením se výrazně zlepšila kvalita prováděných prací a bylo dosaženo i zkrácení termínu.

Hospodaření:

Finanční situace stavební firmy je velmi dobrá, po dobu existence firmy tato nebyla v platební neschopnosti, ať již prvotné nebo druhotné, a to hlavně proto, že nemá významných pohledávek po lhůtě splatnosti a její investiční politika je velmi střízlivá a uvážená - pouze nákup nezbytně nutných základních prostředků pro potřeby staveb.
Jak je patrno z předcházejících řádků jsme schopni zajistit jakoukoliv novou výstavbu, eventuálně rekonstrukci obchodních objektů dle Vaší potřeby nejlépe jako generální dodavatel, ale v případě potřeby i jako subdodavatel některých částí HSV i PSV.

Materiálové  zázemí:

Naše firma je napojená na síť stavebnin. Hlavním dodavatelem je firma „Profi Schierer“, která zajišťuje stavební materiál přímo na stavbu do cca 4 hodin po objednání.
Maltové a betonové směsi používáme pouze od renomovaných výrobců směsí. Již několik let nejsou míchána z písků na stavbě!

Profil firmy

Profil firmy

© Všechna práva vyhrazena PENSTAV spol. s r. o. - Rodinné domy Plzeň

realizace webu ANTstudio.cz